Тим Курт от "Аурубис България" преизбран за президент на Германо-българската индустриално-търговска камара
Изпълнителният директор на "Аурубис България" Тим Курт бе преизбран за нов четиригодишен мандат като президент на Германо-Българската индустриално-търговска камара (ГБИТК) на Общото събрание на 15 юни, преизбран бе и дългогодишният главен управител д-р Митко Василев.
Бяха избрани четирима нови членове на управителния съвет - Даниел Хофман от "Луфтханза Техник София", Мартин Ниланд от "Бер-Хелла Термоконтрол", Пламен Христов от "Микс-ПС" и Маруся Осиковска от "Златен Рожен Трейд".
По предложение на Управителния съвет президентът Росен Плевнелиев (2012-2017) бе единодушно избран за почетен член на ГБИТК.