Официално откриха "Сити Клиник" в Бургас
Кметът Димитър Николов, областният управител Вълчо Чолаков,проф. Иво Петров и д-р Мариана Контева прерязаха лентата на Сити клиник, която е приемник на кардиоболница "Понтика", съобщиха от...
21 Август 2015
Кметът Димитър Николов, областният управител Вълчо Чолаков,проф. Иво Петров и д-р Мариана Контева прерязаха лентата на Сити клиник, която е приемник на кардиоболница "Понтика", съобщиха от...
21 Август 2015
11 Август 2015
23 Юли 2015
21 Юли 2015