Община Бургас

Официално откриха "Сити Клиник" в Бургас

Кметът Димитър Николов, областният управител Вълчо Чолаков,проф. Иво Петров и д-р Мариана Контева прерязаха лентата на Сити клиник, която е приемник на кардиоболница "Понтика", съобщиха от...

21 Август 2015

Страници

Обратно нагоре ↑